Úvod

Vítáme vás na stránkách Nestronic Stomatologická Péče, kde si vážíme vašeho soukromí a ochrany vašich osobních údajů. Tento dokument zásad ochrany osobních údajů popisuje, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi pracujeme a jaká jsou vaše práva. Chceme, aby byly informace o zpracování vašich osobních údajů zcela transparentní a srozumitelné, abyste mohli vykonávat svá práva snadno a efektivně.

Shromažďování a použití osobních údajů

Osobní údaje shromažďujeme s cílem zlepšit kvalitu našich služeb, poskytovat relevantní informace, reagovat na vaše dotazy a efektivně komunikovat. Sbíráme údaje jako jsou vaše jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a další informace, které nám dobrovolně poskytnete prostřednictvím formulářů nebo e-mailové komunikace.

Zpracování a ochrana osobních údajů

V souladu s příslušnými právními předpisy a zásadami ochrany osobních údajů chráníme vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, ztrátou, zneužitím nebo zničením. Používáme přiměřené bezpečnostní opatření, včetně fyzických, technologických a organizačních zabezpečení, aby byly vaše údaje v bezpečí.

Používání a sdílení osobních údajů

Vaše osobní údaje používáme pouze v rámci naší společnosti a nikdy je neposkytujeme třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu. Výjimkou jsou situace, kdy nás k poskytnutí údajů zavazuje zákon nebo legitimní žádost státních orgánů.

Vaše práva

Máte právo kdykoliv požádat o přístup k vašim osobním údajů, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování a požádat o přenos údajů. V případě dotazů nebo požadavků ohledně zpracování vašich osobních údajů nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected].

Kontaktní informace

Majitel a správce webu:
Eliška Smrčková
Dukelská třída 1719,
500 02 Hradec Králové,
Česká republika
E-mail: [email protected]
Tato kontaktní informace je poskytována pro vaše dotazy a požadavky ohledně zpracování osobních údajů a ochrany soukromí.

Eliška Smrčková

Eliška Smrčková

Jsem Eliška Smrčková, odbornice na stomatologii působící v Hradci Králové. Věnuji se problematice péče o zuby a pracuji jako konzultantka pro zdravotnické práce s zaměřením na zubní péči. Mým koníčkem je psaní a zároveň se snažím spojit svou práci s tímto koníčkem. Proto vytvářím články a blogy o zubní péči a o tom, jak udržet úsměv zdravý a krásný.

zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář